Nabídka zaměstnání

Pracovník (pracovnice) klientského a obchodního servisu!

Jsme přední poskytovatel internetového připojení v oblasti pro Berounsko a Hořovicko a do svého týmu hledáme pracovníka/pracovnici pro klientský a obchodní servis s pracovištěm v Králově Dvoře u Berouna.

Více podrobností v inzerátu!

Popis pozice:

  • vyřizování požadavků klientů internetové sítě
  • objednání instalací a servisů u klienty
  • komunikace s klienty (nabídky, reklamace, upgrady, reinstalace apod.)
  • zajištění informační, asistenční a konzultační služby
  • zpracování online objednávek servisů
  • práce s databázovými systémy (intranet) – kontrola správnosti dat a jejich aktualizace
  • práce s firemním IS (jednoduché skladové hospodářství, schůzky apod.)

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání s maturitou výhodou
  • výborné komunikační schopnosti a příjemný projev
  • ochotu pomáhat a řešit požadavky klientů
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • uživatelskou znalost PC (Word, Excel, internet)
  • trestní bezúhonnost
  • praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • zaměstnání na HPP na plný úvazek nebo částečný úvazek
  • příjemný kolektiv, příjemné pracovní prostředí
  • adekvátní platové ohodnocení
  • zázemí v organizaci s dlouholetou praxí
  • stravenky, služební vůz, notebook, telefon
  • nástup možný ihned, nebo dle dohody

Zasláním životopisu a motivačního dopisu uchazeč o pracovní pozici uděluje společnosti CMS Consulting s.r.o. souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Své životopisy prosím zasílejte na email obchod@cms.cz , následně si s Vámi domluvíme osobní pohovor!

16.1.2019