Volaní po internetu

Úvodní strana / Internet + TV / Volaní po internetu

VoIP (Voice over IP) je služba přenosu hlasu po internetu, vycházející z možnosti IP protokolu. Tato moderní technologie umožňuje operátorům poskytovat hlasové služby zákazníkům bez potřeby budování kabelových přípojek a tím snížit náklady spojené s provozem pevné telefonních linek. Proto vám také můžeme nabídnout tyto služby za velice atraktivní ceny.

 

Žádné paušální poplatky

Oprostili jsme pevnou linku od jakýchkoliv nesmyslných paušálních poplatků. Zaplatíte pouze to, co provoláte. Ani korunu navíc. Díky tomuto progresivnímu přístupu máte absolutní kontrolu nad náklady své telefonní linky.

 

Veřejné telefonní číslo

Každá linka VoIP je identifikovaná vlastním telefonním číslem, podobně jako jste byli zvyklí doposud. Vaše linka je snadno dosažitelná z jakéhokoliv jiného telefonního přístroje, ať již mobilního nebo pevného.

 

Aktuální výpis hovorů

Okamžitý výpis volání a výše provolaného kreditu. Získáváte absolutní kontrolu nad svými hovory. To vše samozřejmě zdarma. Prostřednictvím online aplikace máte okamžitý přístup k vašemu výpisu z jakéhokoliv počítače, který je připojen k Internetu.

 

Internetová ústředna - nástroj pro správu Vašich kont:

Klikněte sem: https://vh049.ipex.cz/sign/in

 

Přenos telefonního čísla:

Cena za přenos telefonního čísla 700,- Kč bez DPH.