Inteligentní elektroinstalace

Úvodní strana / Elektro, EZS, STA / Inteligentní elektroinstalace

Chytrý dům (neboli inteligentní elektroinstalace) se odlišuje od klasické tím, že všechny senzory (např.tlačítka a nebo čidla teploty) a aktory (spínače, stmívače) jsou propojeny pomocí sběrnice mezi sebou do centrální jednotky.

Všechny funkce se pak nastavují pomocí počítače právě v centrální jednotce. Součástí může být Home Server, který poskytuje další funkce a rozšiřuje elektroinstalaci o multimédia, kamery, ovládání dalších domácích spotřebičů.

 

Váš dům je inteligentní do té míry, do jaké mu to dovolíte !

 

Vše funguje zcela automaticky – tak, jak si nastavíte a jak si přejete. Mimo základních věcí, jako je regulace vytápění nebo sepnutí osvětlení při pohybu lze nastavit řadu vylepšených funkcí, které jsou závislé pouze na Vašem přání. Systém tak dokáže natáčet lamely žaluzií při východu/západu slunce a  nebo Vám poslat SMS při jakékoliv události – ať už varovné a nebo oznamovací. 

Každý senzor a každý děj se dá zaznamenat a vyvolat pro něj nějakou akci.  Akce se  dají skládat dohromady tak, že Váš dům může fungovat zcela automaticky. Výhodou je, že složitější funkce lze nastavit až po zabydlení a jistých zkušenostech při provozu domu. To v klasické elektroinstalaci nelze.

 

Naše firma je autorizovaným dodavatelem inteligentních elektroinstalací domů a bytů. Uděláme Vám detailní návrh a následně provedeme kompletní instalaci a nastavení celého systému!

 

V případě zájmu o službu prosím volejte v pracovních dnech od 8:00 do 17:00 na tel: +420 311 610 410, volba č.1 nebo nám napište přes kontaktní formulář!