Webovky

Internetové aplikace

S tvorbou internetových prezentací máme dlouholeté zkušenosti. Vytvořili jsme řadu špičkových prezentací a přispěli k jejich realizaci. Proto nyní nabízíme své rady i Vám.

 

  • Zajistíme pro Vás kompletní servis od registrace domény přes návrh corporate designu po pravidelné plnění Vašeho webu.
  • Naše grafické návrhy patří k tomu nejlepšímu, co na českém internetu naleznete.
  • Veškeré námi vytvářené webové prezentace kladou důraz na přístupnost pro handicapované uživatele a optimalizaci pro vyhledavače. Námi vytvořené prezentace odpovídají standardům, dají se lehce vytisknout anebo zobrazit např. na mobilních zařízeních (tabletech apod.).
  • Námi tvořené prezentace a redakční systém jsou vhodně navrženy a důkladně testovány pro co nejjednodušší používání.
  • V posledních letech se zabýváme také vývojem různých intranetových aplikací (evidence poruch, reklamační systémy apod.)

 

Divize firmy "Web Design" působí na českém internetovém trhu od roku 1998. Od počátku své existence se zaměřuje na vývoj internetových aplikací pro podnikovou sféru, státní správu a reklamní agentury. Naše dosavadní úspěchy a spokojenost našich zákazníků nás utvrzují ve správnosti námi navrhovaných řešení.

 

Některé reference:

www.cembrit.cz, www.trubnisystemy.cz, www.koberce-trend.cz, www.albertina-labelling.com, www.medvedi.cz, www.autollcar.cz, www.crash-auto.cz, www.energokd.cz, www.montanocel.cz, www.tsberoun.cz, www.probobus.cz, www.mamut-tour.cz, www.advokatiberoun.cz, www.rozhodciberoun.cz, www.kartareal.cz, www.belec.cz a jiné.

 

V případě zájmu o službu prosím volejte v pracovních dnech od 8:00 do 17:00 na tel: +420 311 610 410, volba č.2 nebo nám napište přes kontaktní formulář!

 

 

CMS Consulting s.r.o.

Česká 47
266 01 Beroun
+420 311 610 410
obchod@cms.cz

Projekt CMS Consulting s.r.o.- fotovoltaické systémy